magyar angol nemet
keresés:
Megbízhat a formánkban!

Karrier

A Certa Kft. közel 400 embernek nyújt biztos munkahelyet. Ha tagja szeretne lenni ennek a lelkes, jól felkészült csapatnak, tekintse meg az alábbi állásajánlatainkat. Amennyiben a valamelyik pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát Kurtos Sándor humánpolitikai vezetőnek az alábbi címre: sandor.kurtos[at]certa.hu ID-10046970
MINŐSÉGELLENŐR
Főbb feladatok, munkák

  • Termelés által előállított termék megfelelőségének minősítése
  • Alkatrészek vizuális ellenőrzése és mérési feladatok elvégzése
  • Sorozatgyártás feltételeinek biztosítása, folyamatos mérések és ellenőrzések az érvényben lévő utasítások szerint
  • Minőségi hibák kiszűrése a termelésben

 Elvárások

  • Legalább szakközépiskolai végzettség
  • Mérőeszközök ismerete
  • Műszakirajz-olvasási tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Csapatmunkára való képesség
  • Precizitás, pontosság

 Előnyt jelent:

  • Minőségbiztosításban szerzett gyakorlat és tapasztalat.
  • Minőségirányítási szabványok ismerete (ISO 9001, ISO TS 16949)
  • Termelés területen szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat

 Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés
Amit kínálunk

  • Fix alapbér
  • + műszak pótlék
  • + prémium rendszer
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Sátoraljaújhely
A következő munkakörökre folyamatosan keresünk munkatársakat
  • GÉPÉSZMÉRNÖK
  • SZERSZÁM TERVEZŐ
  • ANYAGBESZERZŐ (műszaki végzettség)
  • FÉMIPARI TECHNIKUS
  • TECHNOLÓGUS
  • CNC BEÁLLÍTÓ
  • CNC PROGRAMOZÓ
  • CNC MARÓST
  • CNC ESZTERGÁLYOST
  • VILLANYSZERELŐ
Általános elvárásaink:Szakirányú végzettség

Jó kommunikációs készség

Határozott fellépés, megbízhatóság és rugalmasság

Számítástechnikai ismeretek

Német vagy angol nyelvtudás